Nasz zakład

Do produkcji folii i artykułów z niej wykonanych używamy od niedawna nowej maszyny – wydmuchiwarki foliowej firmy KANG CHAU z Taiwanu, niezawodnej automatycznej zgrzewarki do worków firmy JARFOL oraz zgrzewarek ręcznych.

Produkujemy folie w postaci rękawa, półrękawa, taśmy termokurczliwej (o bardzo dobrych parametrach, dzięki nowej profesjonalnej maszynie). Wykonywane przez nas folie bardzo dobrze się rozklejają, opcjonalnie z dodatkiem antypoślizgu (towar zapakowany w folię i ułożony jeden na drugim trudno się przesuwa, co zapewnia bezpieczniejszy transport np. płyt meblowych). Możemy też wykonać folię bardzo śliską, jeżeli takie są potrzeby odbiorcy.

Możemy wykonać folię LDPE o szerokości od 50mm do 1450mm. Szersze folie zlecamy innym producentom i później robimy z niej worki (np. kaptury na towar umieszczony na paletach). Produkujemy folie o grubości w granicach 0.018mm do 0.250mm, a wąskie folie nawet o grubości 0.500mm. Dzięki ręcznym zgrzewarkom wykonujemy worki kapturowe na towary pakowane na paletach o maksymalnych wymiarach 2500mm x 2700mm.

Folia może być z zakładkami lub bez, barwiona lub bezbarwna. Może być wzmocniona, w I lub II gatunku – z regranulatu, zabarwiona na dowolny kolor (także srebrny i złoty), folia nieelektryzujaca się z dodatkami antystatycznymi, ogrodnicza z dodatkami UV, budowlana itd. Możemy na folii wykonać mikroperforacje oraz nadrukować logo w ciągu produkcyjnym o max wymiarach 80mmx200mm.